Зустріч завідуюча кафедри ЦТЕ д.т.н., проф. Аушевої Н.М. та представників SoftServe

в офисе компании SoftServe работала заведующая кафедрой ЦТЕ д.т.н., проф. Аушевой Н.М.
В понеділок, 14 листопада в офісі компанії SoftServe відбулася зустріч завідуючої кафедрою ЦТЕ д.т.н., проф. Аушевої Н.М. з представниками компанії. На зустрічі було обговорено питання розширення та поглиблення дуальної освіти в межах кафедри, організації он-лайн зустрічі викладачів кафедри з менторами компанії, способів покращення взаємодії.
З боку компанії SoftServe на зустрічі представили свої доповіді та презентації з баченням поточної ситуації Роман Куриленко, Євгеній Удовиченко та інші.
Їх презентації про дуальне навчання студентів разом із компанією SoftServe викликали зацікавленість.
В межах зустрічі були присутні також представники інших вишів Києва та факультетів КПІ.

Зустріч була плідною та тривала більше трьох годин.

На фото: зав. кафедрою ЦТЕ, д.т.н., проф. Наталія Аушева та керівник дуальної освіти від SoftServe, Ольга Нагорнюк в офісі компанії.