Наші випускники

Головна » Про кафедру » Наші випускники

Випускники кафедри роблять вагомий внесок у розвиток науки і виробництва, очолюють потужні підприємства і організації як в Україні, так і за кордоном. Багато випускників працюють провідними спеціалістами в галузі створення та використання комп’ютерних інформаційних технологій у різних організаціях та фірмах. Серед випускників кафедри є:

• президенти фірм: “Софтлайн України” і “ComputerLand”;
  • директора фірм: АВВ “Энергосервис” и АО “ITK”, “Украинского процессингового центра;
  • начальники та провідні спеціалісти фірм: “ANTEC”, “UNITY-BARS”, “Utel”, “Global-Ukrain”, ”HANSA SOLUTIONS”, ”Комплексні рішення”, обчислювальний центр Київських теплових мереж;
  • провідні спеціалісти по використанню комп’ютерних мереж “Нацбанка”, банків: „Надра”, „Хрещатик”
  • НАНУ “Інститут кібернетики”, ЗАТ «Квазар-Мікро Техно», ЗАТ «Діавест», ТОВ”ТІМЛОГ УКРАЇНА”, ВАТ”МЕРИДІАН” ім.С.П.Корольова, ТОВ”АналітТехЦентр”;
  • ТОВ «Luxoft Ukraine», ТОВ “ЛВТ-програми», Інститут Нафти АН України, ВАТ “Південтеплоенергомонтаж”, «Науково-виробничий центр «Промтехнологія», “Центр екологічного моніторингу України”, НАНУ “Інститут проблем реєстрації інформації”, НАН України “Інститут ядерних досліджень”;
  • Міноборони, МВС, СБ України;
  • викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Випускники кафедри

Антон Марреро

член наглядової ради консорціуму Intecracy Group, почесний президент ТОВ "Софтлайн-ІТ"

“Я ніколи не зупинявся на досягнутому. Ми з партнерами постійно спілкуємося з талановитою молоддю, яка приходить до нас зі своїми ідеями та проектами. Якщо ідея подобається, ми інвестуємо гроші, створюючи нові робочі місця, нові продукти та послуги. Далеко не кожен бізнес у результаті стає прибутковим, проте так відбувається у всьому світі — за статистикою лише кожен п’ятий стартап дає прибуток. І це нормально”

Дмитро Шоломко

менеджер з розвитку бізнесу Google в Україні

Дмитрий Шоломко

До того, як очолити українське представництво компанії Дмитро Шоломко був позаштатним консультатом Google. Раніше обіймав посаду керуючого партнера UBL – консалтингової компанії з телекомунікацій та ІТ. А ще перед цим Дмитро Шоломко працював комерційним директором сайту AtlasUA.net, української філії інформаційно-розважальних порталів Atlas у Чехії та Словаччині, а також співпрацював із сайтом статистики Bigmir.net.