Підписання меморандуму щодо інноваційних проєктів

Головна » Про кафедру » Партнери кафедри » Підписання меморандуму 
a

19 березня 2019 року, в рамках Digital Transformation Форум, було підписано Меморандум між КПІ ім. Ігоря СікорськогоHi Tech Office Ukraine та УФІБ щодо організації та виконання інноваційних проектів на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Список підписантів не є вичерпним, оскільки сторони домовились про можливість приєднання усіх зацікавлених шляхом підписання додатку до меморандуму.

Підписаний меморандум дозволить розширити сферу робіт в рамках спільних дослідницьких проектів на базі КПІ. Також сторони домовились спільно діяти з метою вчинення необхідних заходів для забезпечення організації, планування та виконання пілотних проектів, спрямованих на підвищення енергетичної ефективності будівель, впровадження цифрових послуг, а також захисту майна та безпеки людей на базі кампусу КПІ.

Учасники меморандуму спільно діятимуть для реалізації інноваційних проектів програми ініціатив «Енергоефективний та безпечний кампус», що включає проекти «Розумна мережа», «Відкритий спортивний майданчик з e-сервісами» та «Чиста та безпечна зелена зона». Детальніше про інноваційні проекти в рамках підписано меморандуму за посиланням.