Вступ на 1 курс за сертифікатами ЗНО та НМТ (бакалаврат)

Головна » Вступ » Вступ на 1 курс

Кафедра Цифрових технологій в енергетиці (АПЕПС) здійснює навчання студентів за спеціальністю 122-Комп’ютерні науки.

Галузь знань – 12 Інформаційні технології.

Актуальність спеціальності 122 – Комп’ютерні науки обумовлена перспективністю та високим престижом майбутньої професії, оскільки готує програмістів!

У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років). Реєстрація для складання НМТ розпочнеться 14 березня та закінчиться 11 квітня. Основна сесія НМТ буду проводитись з 14 травня до 25 червня в Україні та 28 країнах світу, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з чотирьох предметів, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде побачити одразу після завершення тестування, офіційні результати основної сесії стануть відомі не пізніше 2 липня. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Детальніше про мотиваційний лист, вимоги до нього та структуру можна почитати у нашому спеціальному розділі.

Для вступу за державним замовленням за іншими спеціальностями всі вступники мають подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист. Для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальності 122 Комп’ютерні науки ти також маєш подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист, для вступу на всі інші спеціальності КПІ ім. Ігоря Сікорського за кошти фізичних та / або юридичних осіб достатньо мотиваційного листа.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 01 липня, а подавати заяви – з 19 липня до 31 липня.

За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 10 заяв. Загалом на всіма базами вступу (повна загальна середня освіта, диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста чи диплом магістра) та за всіма формами здобуття освіти (денна, заочна) сумарно одна людина може подати 15 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахування за державним замовленням буде надано 05 серпня, а до 08 серпня ти маєш підтвердити в особистому електронному кабінеті вибір місця навчання та подати оригінали документів особисто або з допомогою накладання кваліфікованого електронного підпису.

Також у КПІ ім. Ігоря Сікорського відкритті освітні центри «Донбас-Україна» для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областей, та «Крим-Україна» для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у 2024 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського працюватимуть з 01 червня до 30 вересня. Вступники, які зареєстровані та проживають на зазначених територіях, мають право вступати в межах квоти-2 (10% від максимального обсягу державного замовлення) для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та НРК5. Для участі у конкурсі за державним замовленням в межах квоти-2 необхідно подати заяви на вступ з 19 липня до 31 липня.

Детальна інформація за посиланням 

Перелік освітніх програм, за якими планується прийом здобувачів вищої освіти:

Код і назва спеціальностіНазва освітньої програми (українською/англійською)Рівень вищої освітиСтруктурний підрозділ, що відповідає за підготовку здобувачів (станом на 01.07.2023 року)Форма здобуття освітиПримітка, додаткові відомості
122 Комп’ютерні наукиЦифрові технології в енергетиці / Digital Technologies in Energy IndustryбакалаврКафедра цифрових технологій в енергетиці (АПЕПС) НН ІАТЕ

Очна (денна)

Заочна

 

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2024 році

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році:

Інформаційні матеріали приймальної комісії

Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту для спеціальностей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Ваш конкурсний бал за результатами НМТ / ЗНО

Ваш конкурсний бал за результатами НМТ / ЗНО можна розрахувати за цим посиланням

Необхідні результати НМТ та вагові коефіцієнти

Для вступу за державним замовленням:Для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб:
1. Українська мова – 0,3
2. Математика – 0,5
3. Історія України – 0,2
3. Іноземна мова – 0,3
3. Фізика – 0,4
3. Хімія – 0,2
3. Біологія – 0,2
+ Мотиваційний лист
Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням – 130
1. Українська мова – 0,3
2. Математика – 0,5
3. Історія України – 0,2
3. Іноземна мова – 0,3
3. Фізика – 0,4
3. Хімія – 0,2
3. Біологія – 0,2
+ Мотиваційний лист
Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 100

* Якщо ви вступаєте за результатами ЗНО-2020, 2021 років, перейдіть за посиланням та перегляньте необхідні сертифікати та коефіцієнти для обрахунку конкурсного бала

Контакти прийомної комісії : 066-869-33-53
Електронна пошта з питань вступу Навчально-наукового інституту атомної і теплової енергетикиtef-5@ukr.net
Сайт приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорськго: https://pk.kpi.ua/entry-1-course/