Вступ

122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНЕРГЕТИЦІ.

 

АКТУАЛЬНІСТЬ

Комп’ютерні науки лежать в основі всіх галузей людської діяльності, оскільки комп’ютерні технології є основою майже всіх сучасних економічних, політичних, дослідницьких та, насамперед, виробничих процесів. Так, втілення стратегії ЄС, спрямованої на цифровізацію енергетичного сектора, потребує зусиль спеціалістів в галузі комп’ютерних наук. Тому перевагою освітньої програми є поєднання бази комп’ютерних наук та комп’ютерних технологій в енергетиці.

КОНЦЕПЦІЯ

Комп’ютерні науки — це розуміння комп’ютерних систем і мереж на глибокому рівні, володіння сучасними технологіями та програмними засобами їх реалізації. Комп’ютерні технології стрімко розвиваються, але в їх основі лежать певні фундаментальні принципи. Програма спрямована на розуміння цих принципів та їх застосування на практиці. Водночас Ви  отримаєте практичний досвід і знання таких передових технологій, як штучний інтелект та комп’ютерна графіка. Ці технології відкривають нові можливості — від створення інтелектуальних систем і алгоритмів до розробки візуально приголомшливої графіки. На додаток до курсів, що стосуються основних компетенцій з комп’ютерних наук,  Ви будете проходити курси, пов’язані з проектуванням, моделюванням та моніторингом об`єктів та систем в енергетиці.

В розробці освітньої програми приймали участь фахівці із ІТ-компанії з українським корінням SoftServe, щоб майбутні випускники змогли отримати сучасну технічну підготовку та досвід роботи ще під час студентських років. З третього року навчання студентів інтегруватимуть в реалії роботи в ІТ – вони працюватимуть в SoftServe над справжніми проектами.

КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

Попит на фахівців з інформатики продовжуватиме зростати. Навчання за освітньою програмою надасть Вам цінні технічні навички, які потрібні багатьом роботодавцям в різних галузям, водночас Ви будете мати перевагу в галузі енергетики.  У Вас з’являться варіанти кар’єри у провідних технологічних компаніях.