Більше 100 першокурсників кафедри ЦТЕ розпочали навчання за дуальною освітою з компанією SoftServe

🎓Більше 100 першокурсників кафедри Цифрових технологій в енергетиці НН ІАТЕ КПІ імені Ігоря Сікорського розпочали навчання за програмою з елементами дуальної освіти, розробленою спільно з SoftServe.

Маючи потужну академічну складову від кафедри ЦТЕ  підсилену 30 роками досвіду SoftServe (одного з лідерів галузі ІТ в Україні), у здобувачів є всі шанси стати фахівцями, готовим до пропозицій роботи.

🤓 Студенти отримають можливість не тільки опанувати технології, але й стати всебічно розвинутими професіоналами. Адже вже під час навчання на бакалавраті вони отримають:

• актуальний технологічний стек

• крутий набір soft skills

• вміння взаємодіяти у команді та бути лідером

Щоб розвинути потенціал студентів, представники SoftServe готують для них технічні тижні, мітапи, проєктну роботу в співпраці з менторами.

Це буде цікавий, однак відповідальний шлях.

Бажаємо успіхів нашим першокурсникам!

На фото – екскурсія першокурсників у київський офіс компанії SoftServe 14 вересня 2023 р.