Першокурсники кафедри ЦТЕ Київського політеху відвідали офіс компанії SoftServe

Які навички студентам варто розвивати просто зараз, щоб стати успішним ІТ фахівцем?

Про це (і не тільки!) говорили на зустрічі яка пройшла під час екскурсії першокурсників кафедри ЦТЕ Київського політеху до офісу компанії SoftServe.

Роман Куриленко та Євгеній Удовиченко, які представляли компанію, розповідали про IT-галузь та про особливості дуального навчання. Зокрема, щоб стати висококласним ІТ-фахівцем доведеться:

• 🎯постійно навчатися
  • 🎯практикувати командну роботу і навчитися легко сходитися з людьми на основі спільних інтересів
  • 🎯поглиблювати усну англійську мову
  • 🎯бути генератором нових ідей та, зокрема, бізнес-ідей, навчитися їх реалізувати.

На екскурсії були студенти, які вступили на кафедру ЦТЕ, де започаткована спільна освітня програма з елементами дуальної освіти. А відтак, у них є можливість здобувати перші професійні навички за підтримки SoftServe.

Бажаємо успіху нашим студентам!