Вітаємо нашого студента Головакіна Микиту Андрійовича з перемогою в челенджі хакатону НАТО

Наш студент з ТР-22мп Головакін Микита Андрійович приймав участь щорічному TIDE NATO Hackathon 2023 у Польщі у складі команди SoftServe, яка зайняла перше місце.

Задачею учасників було створити креативну та інтерактивну графіку для багатонаціональних навчань НАТО CWIX, на яких перевіряють, як ІТ-системи союзників будуть взаємодіяти в бойових умовах, а також розробити КРІ, які б показали, наскільки успішними були такі збори у порівнянні із попередніми роками.

Українські інженери проаналізували переваги та недоліки цих навчань, сформували показники ефективності та розробили рекомендації, як покращити результативність CWIX.

Більш детально про це можна почитати за посиланням

Бажаємо подальших успіхів на челенджі Spring 2023 TIDE Sprint, що відбудеться у квітні в Норвегії.