У розпалі спільна освітня програма кафедри AПЕПС ННІ АТЕ ІТ-компанією SoftServe

Спільна освітня програма кафедри AПЕПС ННІ “АТЕ” з нашим надійним партнером, ІТ-компанією SoftServe, — у розпалі 🔥

💻 На студентів 2-го року навчання спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” чекає 14 тижнів командної роботи над розробкою й реалізацією ІТ-продукту.

Нагадаємо, SoftServe — це 30 років досвіду, понад 10 тисяч працівників у 12 країнах світу, які постійно навчаються та розвиваються, і працюють над цікавими проєктами для таких світових гігантів, серед яких Panasonic, Cisco, Logitech, nVidia.

✔️ У студентів КПІ імені Ігоря Сікорського є можливість не тільки опанувати технології, але й стати всебічно розвинутими професіоналами, сильним командними гравцями з прокачаними лідерськими навичками.

Студенти-другокурсники підсилять якісну академічну складову шляхом регулярних зустрічей з менторами командних проєктів та knowledge sharing сесії з експертами в галузі 🤓

Вболіваємо за розвиток наших студентів і бажаємо цікавого навчального року!