Дуальна освіта в рамках освітньої програми "Цифрові технології в енергетиці" по спеціальності 122 "Комп'ютерні науки"

Головна » Вступ » Дуальна освіта по спеціальності 122 “Комп’ютерні науки”

Кафедра цифрових технологій в енергетиці розпочинає набір абітурієнтів на навчання з елементами дуальної освіти — у рамках освітньої програми “Комп’ютерні науки (Цифрові технології в енергетиці)”

Студенти, які навчаються на освітній програмі 122 «Комп’ютерні науки» з елементами дуальної освіти, розробленою спільно з IT-компанією SoftServe, мають можливість уже з 1 курсу бакалаврату поєднувати виконання академічної складової з вирішенням практичних завдань, пропонованих експертами SoftServe.

Така спільна програма має на меті:

🔹 Формування й розвиток усіх необхідних професійних і соціальних компетентностей. Ми дбаємо про те, щоб випускники Університету мали найвищу конкурентну спроможність у сучасних реаліях ринку праці. Зокрема, велика увага приділяється навчанню роботі в команді та пошуку нестандартних і оптимальних підходів до вирішення поставлених задач.

🔹 Навчання на базі реальних кейсів й ознайомлення актуальними спеціалізованими технологічними напрямками. Здобувачам надається менторська підтримка від SoftServe, в процес навчання інтегруються сучасні методології розробки.

🔹 Пряме спілкування з розробниками, проєктними менеджерами та іншими експертами галузі задля налагодження прямого контакту. Так майбутні фахівці ще під час навчання можуть поринути в атмосферу роботи сучасного ІТ-підприємства.

З третього курсу планується організація практичного навчання на базі SoftServe та зарахування його результатів до виконання навчальних планів здобувачів.

З відгуками студентів та як це працює можна ознайомитись за посиланням.

Детально ознайомитись з програмою Дуальної освіти по спеціальності  122 Комп’ютерні науки можна за посиланням.

Для подачі документів звертатися до Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:

м.Київ-56, вул. Політехнічна, 14, корпус 16

+38 (097) 694-50-58 – вступ на 1 курс

Контакти Приймальної комісії Навчально-наукового інституту атомної і теплової енергетики (093) 194-47-16

Електронна пошта з питань вступу : tef-5@ukr.net

Сайт приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорськго: https://pk.kpi.ua/