122 Спеціальність - «Комп’ютерні науки»

Головна » Вступ » Про спеціальність

Освітня програма - Цифрова технології в енергетиці

В основу навчання ми закладаємо абстрактні ідеї, що тісно пов’язані з математичними знаннями. Ти поринеш у дослідження, будеш займатися розробкою і впровадженням нових обчислювальних технологій, які вирішуватимуть питання у різних сферах: в науці, техніці, бізнесі, комунікаціях, охороні здоров’я, і т. п. Розроблятимеш власне програмне забезпечення з нуля, незважаючи на твої початкові знання в розробці.

Комп’ютерні науки — це спеціальність, з якою ти отримаєш незліченні можливості для побудови успішної кар’єри в сфері ІТ. У тебе буде системний склад розуму, висока підготовка, як базова, так і професійна, завдяки чому ти зможеш адаптуватися для різних напрямків програмування, які включають в себе комп’ютерна інженерія.

Навчаючись на спеціальності “Комп’ютерні науки” ти обрати вибіркові дисципліни з блоку: «Цифрові технології в енергетиці».

Тут ти опануєш комп’ютерні технології, які пов’язані зі сферою ІТ в автоматизації проектування та моделюванні об`єктів та систем в енергетиці. Студенти вивчають різноманітні аспекти в комп’ютерній графіці, технічному дизайні. Ми будуємо складні графічні об’єкти, використовуємо технічне креслення.

Ти пройдеш курси навчання по різноманітним навчальним дисциплінах:

  • у конструкторських системах автоматизованого проектування
  • у візуальному проектуванні в САПР
  • у моделюванні різноманітних систем
  • у візуалізації геометричної інформації
  • у системах реального часу

Наші випускники розробляють комп`ютерні системи, зокрема системи моделювання та проектування в теплоенергетиці.

Блок вибіркових дисциплін спрямований на підготовку фахівців майбутніх професій найближчого десятиліття, які будуть здатні проектувати і впроваджувати спеціалізовані інформаційно-аналітичні, програмно-технічні, інтелектуальні та геоінформаційні системи комп’ютерного еколого-економічного моніторингу для підтримки управлінських рішень на різних рівнях управління сталим розвитком країни, підприємства та бізнесу.
Студенти одержують поглибленні знання у об’єктно-орієнтованому аналізі та проектуванні складних розподілених програмних систем з використанням геоінформаційних засобів та використовують їх під час проектування систем моніторингу екологічного та економічного стану територіальних об’єднань.
Студенти вивчають наступні профільні дисципліни: «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Технології розробки програмного забезпечення», «Системи баз даних», «Геоінформаційні системи», «Графічне та геометричне моделювання», «Комп’ютерні технології в сучасній економіці», «Об’єктно-орієнтований аналіз та проектування програмних систем», «Апаратно-програмні засоби збору та обробки моніторингової інформації», «Системи моніторингу стану мережі об’єктів у реальному часі», «Просторове моделювання в геоінформаційних системах», «Експертні системи» та «Системи штучного інтелекту».
Через високий попит на ринку праці  випускники працюють у комп’ютерних центрах, міжнародних екологічних і енергетичних організаціях, наукових і державних закладах різних напрямків, банках, підприємствах.

Чому потрібно вступати саме на кафедру цифрових технологій в енергетиці в КПІ?

Диплом, який ти отримаєш на нашій кафедрі — це краща рекомендація при прийомі на роботу в найрізноманітніші ІТ-компанії. Наші випускники працюють у сучасних компаніях, очолюють керуючі посади не тільки в Україні, а й за кордоном.

Основні дисципліни професійної підготовки, які вивчають студенти всіх спеціальностей кафедри:

Терміни навчання на освітні рівні бакалавр та магістр

Для здобуття освітнього рівня «бакалавр» потрібно пройти курс навчання тривалістю 3 роки 10 місяців.

Для здобуття освітнього рівня «магістр» потрібно пройти курс навчання тривалістю 1 рік 4 місяці (магістр професійний) або 1 рік 9 місяців (магістр науковий) додатково до навчання на рівень «бакалавр».

Форма навчання: денна, заочна

Вступай в КПІ на кафедру цифрових технологій в енергетиці —  отримай можливість стати одним з кращих в ІТ!

Терміни навчання на освітні рівні бакалавр та магістр