Студентський актив

Головна » Студентам » Студентський актив

Студентський актив кафедри ЦТЕ — це відділ студради, що об’єднує затяті та творчі особистості, які беруть активну участь у забезпеченні зв’язку між кафедрою та студентами, розв’язують актуальні питання та проблеми, що виникають у процесі навчання.

Наш студактив є джерелом безмежної енергії та винахідливості, завдяки якому відбувається організація різноманітних соціально-культурних заходів для студентів кафедри ЦТЕ. Ці заходи не тільки збагачують студентське життя яскравими спогадами, але й сприяють зростанню мотивації до навчання, розвитку творчих здібностей та формуванню позитивного настрою.

Завдяки нашому студактиву, студенти кафедри ЦТЕ мають можливість приймати участь у профорієнтаційних заходах, де вони отримують необхідну інформацію про можливості розвитку у сфері цифрових технологій.

А ще, наш студактив дбає про те, щоб студенти кафедри ЦТЕ мали можливість не тільки пізнавати нове та розвиватися, але й розважатися. Ми організовуємо різноманітні заходи, які дозволяють студентам розважитися, познайомитися зі своїми однокурсниками, та відпочити від навчання.