Wantent (ТОВ «ВОТЧЕД»)

Головна » Про кафедру » Партнери кафедри » Wantent (ТОВ «ВОТЧЕД»)

Доцент Шалденко О.В. разом з аспірантами Артемом Мельниченко та Костянтином Здором створили компанію Wantent (ТОВ «ВОТЧЕД»), яка використовує технологію штучного інтелекту для оцінювання ефективності відео через аналіз реакції глядача.

Wantent пропонує новий науково обґрунтований підхід до тестування контенту, який доповнює традиційні аналітичні підходи (фокус-групи, нейромаркетинг, анкетування) новими передовими інтелектуальними елементами, спрямованими на виведення можливостей тестування на новий рівень ефективності.

Wantent пройшов акселерацію в NEST Bootcamp від UNIT.City і став учасником програм AWS Activate, NVIDIA Inception та Google for Startups. Команда стартапу зросла з чотирьох осіб до 12. Сьогодні Wantent – повноцінний резидент UNIT.City та активний учасник європейського акселератора MediaMotorEurope, який підтримує європейський фонд Horizon 2020 та громадське телебачення Бельгії VRT. Крім того, Wantent пройшов відбір USF і в листопаді разом із іншими дев’ятьма стартапами представили Україну на Web Summit 2021, в травні 2023 року буде частиною української делегації на інвестиційному саміті SelectUSA в Вашингтоні, США.

Доцентом Шалденко О.В. отримано грант на реалізацію проєкту STARTUP DRIVEN INNOVATION IN EUROPEAN MEDIA (STADIEM) у межах Рамкової програми Європейської Комісії Горизонт 2020 «Дослідження реакції аудиторії на аудіовізуальний контент за допомогою нейронних мереж».

Вже вдалося залучити 500 тис. доларів венчурних інвестицій.

Компанія Wantent реалізувала більше 80 нейромаркетингових досліджень за 2021-2023 рік. Ці дослідження проводились для оцінки ефективності контенту (короткої та довгої форми), дослідження реакцій аудиторії для оцінки креативних концепцій та претестів реклами. Серед клієнтів Wantent телеканали, стрімінгові платформи, продакшн компанії, агенції та бренд-компанії в Україні, Європі, США та Казахстані, серед яких наступні компанії: VRT, StarLightMedia, StarMedia, 1+1 Digital Studio, Beeline KZ (Veon), Tabasco, Reface, Fedoriv Agency, UFuture, Fabiosa.

Шалденко Олексій представляв український сектор інновацій для наших британських друзів на чолі з державним секретарем Великої Британії сером Філіпом Бартоном та раднику Посольства Японії в Україні Танаці Котаро та першому Секретареві Хідетоши Ватабане.