Школа №202: новий формат спілкування з абітурієнтами
Кафедра цифрових технологій в енергетиці провела профорієнтаційну зустріч у школі №202 м. Києва. До учнів завітала команда у складі Донця А.Г., Кардашова О.В. та Кублій Л.І., щоб познайомити майбутніх випускників із можливостями навчання на кафедрі. Зустріч була побудована як інтерактивна сесія, де школярі могли не лише слухати інформацію, а й активно взаємодіяти з представниками кафедри. …
Школа №202: новий формат спілкування з абітурієнтами Докладніше »









