Екскурсія студентів ЦТЕ в рамках програм спільної освіти з компанією SoftServe

🎓Кілька груп першокурсників кафедри Цифрових технологій в енергетиці НН ІАТЕ КПІ імені Ігоря Сікорського розпочали навчання за програмою з елементами дуальної освіти, розробленою спільно з компанією SoftServe.

Маючи потужну академічну складову від кафедри ЦТЕ  підсилену 30 роками досвіду SoftServe (одного з лідерів галузі ІТ в Україні), у здобувачів є всі шанси стати фахівцями, спеціалістами ІТ галузі.

🤓 Студенти отримають можливість не тільки опанувати технології, але й стати всебічно розвинутими професіоналами. Адже вже під час навчання на бакалавраті вони отримають:

• актуальний технологічний стек

• крутий набір soft skills

• вміння взаємодіяти у команді та з командою, бути лідером

Щоб розвинути потенціал студентів, представники SoftServe готують для них технічні тижні, мітапи, проєктну роботу в співпраці з менторами.

Це буде цікавий та  відповідальний шлях.

Бажаємо успіхів нашим першокурсникам!

На фото – екскурсія першокурсників разом з менторами компанії Романом та Євгенієм  у київський офіс СофтСерв 17 вересня 2024 р.

• актуальний технологічний стек

• крутий набір soft skills

• вміння взаємодіяти у команді та з командою, бути лідером

Це буде цікавий та  відповідальний шлях.

Бажаємо успіхів нашим першокурсникам!