Наш викладач Шалденко Олексій взяв участь у відкритті смартукриття в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Олексій Шалденко випускник та доцент нашої кафедри АПЕПС (нині – ЦТЕ), а також він співзасновник компанії Wantent, яка використовує технологію штучного інтелекту для оцінювання ефективності відео через аналіз реакції глядача.

Олексій Шалденко прийняв участь та виступив у відкритті смартукриття в КПІ: “Вже більше 18 років, все свідоме життя, я пов’язаний з КПІ. Було приємно прийняти участь у панельній дискусії разом з представниками міністервства освіти, Brave1 та ректором КПІ.
Вітаю альма матер та студентів з відкриттям першого в Україні багатофункціонального укриття для студентів у Центральній бібліотеці КПІ ім. І. Сікорського, за ініціації компанії CLUST.”