Сьогодні, 10.04, відбулось засідання кафедри ЦТЕ з представником компанії Google Cloud Україна Михайлом Кацом (Senior Project Manager CFC Big Ideas)
Михайло розповів про відкриту сертифіковану навчальну програму для університетів та вищих навчальних закладів.
Зокрема, компанія надає студентам безкоштовне навчання та сертифікації Google Cloud на добровільних засадах для розширення їхнього резюме навичками в хмарних обчисленнях Google Cloud. Ця програма проводиться університетом, фінансується Google Cloud і реалізується спільно з партнерською компанією CFC Big Ideas. Навчання ґрунтується на електронних модулях та гібридних сесіях (особисто та віддалено) в навчальних закладах.
Програма є безкоштовною для університетів та студентів. Також компанія фінансує половину вартості іспиту на отримання сертифікату.