Вітаємо завідувачку кафедри ЦТЕ, Аушеву Наталію Миколаївну, З отриманням Високої Нагороди від КПІ

Висока нагорода від КПІ – це визнання значних досягнень нашої завідувачки кафедри, доктора технічних наук, професора Наталії Миколаївни Аушевої.

Серед її досягнень можна назвати такі:

Вона є членом двох спеціалізованих вчених рад, членом редакційної колегії «Комп’ютерне моделювання: аналіз, управління, оптимізація» («Computer Modeling: Analysis, Control, Optimization»).

Є секретарем НМК з вищої освіти МОН зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», гарант спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» за третім рівнем підготовки здобувачів, голова НМКУ спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Має 224 публікацій, входить до авторського колективу розробників стандартів вищої освіти.

З 2020 року представляє Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» при акредитації спеціальностей – є експертом у Національному агентстві із забезпечення якості освіти за спеціальністю 122—комп’ютерні науки.

Студенти кафедри високо цінують Аушеву Наталію Миколаївну як цікавого лектора і висококласного викладача.

Вітаємо! Пишаємось!