Наші студенти 1 курсу успішно завершили навчання на курсі “IT Product Development” в рамках дуальної освіти

🤓Як проходять кращі роки у студентів ІАТЕ КПІ імені Ігоря Сікорського? Драйвово та наповнено практичними кейсами!

У цьому семестрі студенти 1 курсу 122 спеціальності програми з елементами дуальної освіти, розробленої спільно з IT-компанією SoftServe, успішно завершили навчання на курсі “IT Product Development”.

Усього лише за 2 місяці вони встигли:
🔹Відвідати online-воркшопи від ТОП-ових менеджерів SoftServe, щоб дізнатися більше про стратегію та розвиток ІТ-продуктів.
🔹Розробити власні проєкти та запітчити їх у командному змаганні.
🔹Побачитись наживо в офісі SoftServe, щоб підбити підсумки і трохи релексанути перед сесією 😌

🏆Серед купи креативних і прикладних ідей перемогу виборов проєкт пленеру з гейміфікацією і можливістю шарити колективні завдання один одному.

Далі — тільки цікавіше та практичніше. Впевнено продовжуємо рух до розвитку ІТ-талантів української молоді 🎓